Make your own free website on Tripod.com

Hayal Kutusu Nedir?

Hayal kutusu bir yapım ve organizasyon gurubudur.Yıllardır Türkiye'nin en önemli televizyon kanallarında ,prodüksüyon şirketlerinde ve ajanslarında çalışan profesyonel elemanların artık kendi birikimlerini ve yaratıcılıklarını ortaya koyma isteği üzerine bir araya gelmeleri ile oluşmuştur.

Her yıl yaklaşık % 15 gibi önemli bir oranda büyüyen ve artık milyar dolarlarla ifade edilen reklam tanıtım harcamaları ülkemizde reklam sektörünün ne denli önem verildiğinin başlıca göstergesidir.Özen ile hazırlanmış yaratıcı reklam ve tanıtım çalışmalarının doğru medya planlaması ile etkin kullanımı halinde getirilerinin giderlerin çok daha üstünde olacağı kesindir. Hayal Kutusu bu konuda destek alabileceğiniz genç fakat deneyimli kadrosu ile yeni ve iddialı bir oluşumdur.

Bugüne kadar her türlü yazılı ve görsel çalışmada yer almış elemanlarınmız reklam filmlerinden tanıtım filmlerine,dramadan belgesele,2 ve 3 boyutlu animasyondan web sayfa tasarımına kadar birçok işe imza atmıştır.Işık düzeninden ses sistemlerine,güvenlik hizmetinden toplantı organizasyonuna,cast temininden cateringservisine kadar birçok konuda gerekli desteği hayal kutusu aracılığı ile sağlayabilirsiniz.