Make your own free website on Tripod.com

Yapım

Yazılı ve görsel alanda her türlü çalışmada Hayal Kutusu hedeflerinize ulaşmak için doğru seçimdir.Reklam filmleri, tanıtım filmleri bunların yanı sıra cdrom ve vcd formatta hazırlanacak tanıtımlarda Hayal Kutusu'nun yaratıcı,genç ve dinamik kadrosu size etkin çözümü sunacak ve doğru bir medya planlaması oluşturarak dilediğiniz hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır.Ayrıca belgesel,drama,televizyon programları ve video klip gibi prodüksüyonlarda da Hayal Kutusu istek ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacaktır.

Organizasyon

Reklam,tanıtım ve promosyonun öneminin hızla arttığı günümüzde sektörün mecrasıda giderek çeşitlilik kazanmaktadır.Fuar katılımı,açılış,toplantı,konser ve özel gösteriler organize ederek adınızı daha geniş kitlelere duyurabilir Hayal Kutusu'nun deneyimli kadrosu ile beklediğiniz etkin sonuca ulaşabilirsiniz.

Animasyon

Her türlü yapımda kullanmak üzere iki ve üç boyutlu animasyon tasarım ve hazırlanması Hayal Kutusu'nun önemli faaliyetleri arasında yer almaktadır.

Web tasarım

İnternet artık ülkemizde de hak ettiği yeri almakta.Firmanızın adını,ürünlerinizi,aktivitelerinizi milyonlarca internet kullanıcısına ulaştırmak artık çok kolay.Hayal Kutusu sizi internettin yıldızlarından biri yapmaya aday.

Eleman

Hayal Kutusu genç fakat deneyimli elemanları ile her türlü yapım ve organizasyonunuzda sizlere maksimum performansı sunacaktır.Görsel çalışmalarınızda yönetmenden kameramana, sesciden ışıkcıya, senaristten dublajcıya,animasyoncudan grafikere, asistandan set görevlisine kadar her türlü eleman ihtiyacınızı Hayal Kutusu aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Organizasyonlarınızda da Hayal Kutusu en büyük yardımcınız olacaktır.İsterseniz dilediğiniz sanatçıya veya mankene Hayal Kutusu aracılığı ile ulaşabilir dj,folklör ekibi,oryantal,palyaço,çocuk tiyatrosu ve stand mankeni gibi diğer eleman ihtiyaçlarınızı Hayal Kutusu'na danışarak sağlayabilirsiniz.

Ekipman

Hayal Kutusu dilediğiniz takdirde eleman ihtiyacınız dışında size gerekli ekipmanlarıda sağlayacaktır.İhtiyacınız olan ses,ışık ve çekim malzemelerini Hayal kutusu size alternatifleri sunacaktır.

 

 

.